Łącza internetowe
Łącze do Internetu zestawiane jest w wybranym przez klienta miejscu. W zależności od potrzeb są to łącza radiowe lub światłowodowe. Udzielamy gwarancji jakości na świadczone usługi (SLA).
Wszystkie oferowane przepustowości są symetryczne i mogą posiadać gwarancję pasma CIR=MIR = 100%
czytaj więcej >
 
Transmisja danych
Usługi transmisji danych świadczone są w oparciu o szkieletowe sieci radiowe i światłowodowe. Wykorzystywane są do tego celu zasoby własne Net-Serwis oraz sieci operatorów krajowych i międzynarodowych. Zapewniamy dla firm i operatorów punkty styku we wszystkich miejscach gdzie występuje sieć TPSA na terenie całej Polski.
czytaj więcej >
 
Kolokacja
Oferujemy przestrzeń kolokacyjną dla serwerów typu rack, wolnostojących oraz powierzchnię dla kolokacji szaf klienta w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytkowania w maju 2011 r.
czytaj więcej >
 
Budowa sieci
Jesteśmy w stanie kompleksowo zbudować każdy rodzaj sieci.
Budujemy: Sieci światłowodowe, Sieci LAN, Sieci oparte na łączach radiowych, Instalacje TV kablowej, Instalacje elektryczne, Instalacje systemów monitoringu i kontroli. Zapewniamy wsparcie w zakresie uzyskania niezbędnych zezwoleń, projekty techniczne, wykonanie okablowania, spawy i pomiary (w przypadku sieci światłowodowych), umowy z TPSA (jeżeli są wymagane). Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z certyfikatem jakości ISO 9000:2008
czytaj więcej >
 
Dzierżawa światłowodów
Net-Serwis stale rozbudowuje własną sieć traktów światłowodowych. Zapewniamy możliwość dzierżawy włókien światłowodowych (m. in. do LIM i Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie). Istnieje również możliwość dobudowania części traktu światłowodowego do lokalizacji wskazanej przez Klienta.
czytaj więcej >